ניוזלטר


עלון המידע של ארגון העובדים שלכםחברות וחברי סגל יקרים,

בעדכון הפעם:

סקר לבחירת שם חדש ולוגו חדש לארגון.תזכורת לבדיקת כתבי המינוי לסמסטר ב.פעימה רביעית של תוספת השכר מהסכם 2019.הזמנה לאסיפת עובדים לאישור תקציב 2021 ואישור שם ולוגו חדשים לארגון.
אנא מלאו את הסקר, הצביעו והשפיעו!נשמח לראותכם באסיפה.
שלכם,דליה, יעל וחברות וחברי הוועד. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בבחירת שם ולוגו חדשים לארגון! 
אנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך לבחירת שם ולוגו חדשים לארגון שלנו בליווי משרד לייעוץ אסטרטגי.
לפיכך, בקרוב ניפרד מהמונח “זוטר” שאינו משרת אותנו בשל הקונוטציה השלילית שלו.

עתה, לאחר תהליך סינון שהוביל להתמקדות בשני שמות ושלושה עיצובים אופציונאליים, אנו מזמינים אתכם להיות שותפים פעילים בבחירת השם והלוגו החדשים.
כל שעליכם לעשות הוא לבחור במהלך השבוע הקרוב את השם ואת הלוגו החביבים עליכם ולעדכן אותנו בבחירה שלכם באמצעות הטופס שבקישור הרצ”ב.

ישנן שלוש הצעות ללוגו חדש: כל דגם מופיע פעם בגרסת “סגל הוראה אקדמי” ופעם בגרסת “סגל הוראה ומחקר”. בחירתכם צריכה לכלול את מספר הלוגו המועדף עליכם בשילוב השם (אופציה א’ או ב’ של הלוגו שבחרתם).

אנחנו מחכים לבחירה שלכם!
 האם קיבלתם כתבי מינוי לסמסטר ב? חברי הסגל המועסקים בסמסטר ב, שימו לב!בדקו אם קיבלתם כתבי מינוי לקורסים שאתם מלמדים או מתרגלים בסמסטר הקרוב. אם לא קיבלתם, פנו למחלקה בהקדם.חשוב שתוודאו שכל הקורסים שאתם מלמדים מופיעים בכתב המינוי ושהיקף המשרה מדוייק.אם אינכם בטוחים- פנו אלינו.
 תוספת שכר רביעית בעקבות הסכם 2019 
שימו לב שבתלוש השכר שקיבלתם בחודש ינואר השכר המשולב גדל ביחס לתלושי השכר של החודשים הקודמים.הגידול בשכר נובע מביצוע הפעימה הרביעית של תוספת השכר בגובה של 10.5% שהשיג הארגון בהסכם הקיבוצי האחרון (2019).

גובה התוספת הוא על פי הפירוט הבא (הסכום מחושב למשרה מלאה):עוזרי הוראה: 176.97 ש”ח.אסיסטנטים ומדריכים (דוקטורנטים ומורים במסלול המקביל): 151.03 ש”ח.עמיתי הוראה: 391.27 ש”ח.מורים מן החוץ: 4.4 עד 8.6 ש”ח.
את טבלאות השכר תמצאו כאן. אסיפת עובדים ב-28.02 
אנו מזמינים אתכם לאסיפת עובדים לצורך אישור תקציב הארגון לשנת 2021 ואישורם של השם והלוגו החדשים לארגון.האספה תתקיים בזוםב-28.2.2021 בשעה 20:00

נשמח לראותכם,קישור לאסיפה: https://us02web.zoom.us/j/8253062370.       ​    ​אנחנו כאן בשבילכם, ועד העובדים ארגון הסגל האקדמי הזוטר 
 אם אינכם רואים מייל זה – לחצו כאןעדכון פרטים | הסרה | דיווח כספאםת.ד. 653 באר שבע 8410501 נשלח באמצעות smoove  
תשובההעברה