הודעה לבוחר/ת

מערכת הבחירות הקרובה תחל ביום שלישי ה 24.11.15 ותסתיים ביום שישי ה 27.11.15 ותתקיים באופן אינטרנטי באמצעות מערכת EVOTE

על מנת להשתתף בבחירות המערכת האינטרנטית דורשת הרשמה פשוטה מראש.  לרישום למערכת ההצבעה נא מלאו את הטופס הבא  http://goo.gl/forms/DTqxKPqk7t.

ההרשמה למערכת ההצבעה תתאפשר גם לאחר שיפתחו הבחירות, אך לא יאוחר מה 26.11.15 ב 12:00 בצהריים. לכל שאלה או בעיה ניתן לפנות למשרד הארגון – 08-6461004 או במייל [email protected]

למועמדים אשר מתמודדים ליותר מתפקיד אחד (לדוגמא: מזכירות + חבר ועד, חבר ועד + ועדת ביקורת) ניתן להצביע  לכל אחד מהתפקידים אליהם הם מתמודדים.

הגשת מועמדות רגילה – עד חצות ביום רביעי 17.11.15. למחרת היום יתפרסמו באתר הארגון פרטים על המועמדים. מועד סופי להגשת מועמדות באיחור עד ה – 21.11.15 בחצות.

הגשת מועמדות ניתן להגיש על ידי מילוי טופס הגשת מועמדות ושליחתו בצירוף תמונת המעומד לרכז הארגון במייל [email protected] או הגשתו במשרד.

תפקידי המזכירות (מזכ”ל/סמזכ”ל) יוכרעו על פי מי שיזכה במרבית הקולות. מי שיקבל את מירב הקולות ייבחר למזכ”ל הארגון. במידה והזוכה במרבית הקולות יבחר כי אינו מעוניין למלא תפקיד מזכ”ל אלא יבקש לוותר על תפקידו ולהתמנות כסמזכ”ל , המועמד שזכה במספר הקולות הגבוה ביותר אחריו ימלא את תפקיד המזכ”ל.

אנו קוראות לכם להיות מעורבים להגיש מועמדותכם לתפקידי הארגון ולקחת חלק פעיל בהיכרות עם המועמדים ובבחירת הנהגת הארגון הבאה לקראת שנה מלאה ומשמעותית.

ועדת בחירות

ענת לובזנס – יו”ר ועדת בחירות

ראדה ארצי-מדבדיק – חברת ועדת בחירות